Selges for kunde: Barracuda 1100 Olympic, forlenget badeplattform. Båten ligger i Florø. Service motor og drev utført juni 2023 - bunnsmørt, polert og byttet sinker.
Innbytte i mindre båt vurderes, gjernee arbeidsbåt med kran.
Volvo Penta D6 330(370) 2009 mod med DPH drev (skiftet til stålshims 2018) montert inn 2021, gangtid 630 timer. Kjølere renset og pakket om og trykktestet i 2021.
Innholdsrik båt som egner seg utmerket til både korte og lengre turer. To gode lugarer, dobbeltseng og benk i forpigg og tre sengeplasser i senterkabin, hvor det er en enkeltseng og en dobbeltseng. Bad med el.toalett og eget dusjområde.
Flybridge har 4-5 sitteplasser. Akterdekk har god plass til bord og stoler. Åpen pulpitt forut gjør ombordstigning enkel. Meget romslig salong inne med to separate bord. Bysse utstyrt med det nødvendige, 2x kokebluss, steikeovn, kjøleskap og vask.
Oversiktlig førerposisjon med ny Raymarine Axiom kartplotter.
Utstyr
Raymarine Axiom kartplotter 2021
Kartplotter på fly
Raytheon Ekkolodd
VHF
Mikuni dieselvarmer 4kW
Defroster
Baugpropell
Trimplan
Landstrøm med lader og kabel
DAB radio med Bluetooth
DAB radio med Bluetooth på flybridge
Dusj på bad
3 stk nye batteri (start batteri nytt 2021, 2 stk forbruk ny 2022)
Kjøleskap 85 l
Varmtvannstank
Gass steikeovn
Gass bluss x2
El.toalett
Dusj på badeplattform med varmt- og kaldtvann
Heldekkende kalesje til fly (ok stand)